fbpx

Офісне харчування

img-1

А Ви знали, що офісне харчування для співробітників формує лояльність до компанії та підвищує продуктивність колективу? Шеф-кухарі «Гарант-Сервіс» розробили здорове та збалансоване меню для офісних обідів, яке включає салати, супи, гарячі страви, гарніри, десерти та напої. З широкого асортименту Ви можете обрати як класичні, так і сучасні страви української та європейської кухні.
Меню офісних ланчів оновлюється щотижня. Вартість бізнес-ланчу, що включає салат, першу та другу страву, гарнір, напій, хліб та комплект одноразового посуду – від 100 грн. Дбаючи про навколишнє середовище, ми запаковуємо готові страви та напої в екологічний посуд з крафтового паперу та дотримуємось всіх санітарних вимог. Доставку обідів здійснюємо у погоджений час у спеціальному термо-посуді, аби Ваші страви були гарячі та смачні. Для повноцінної та безперебійної доставки існує певне обмеження на кількість замовлень з одного офісу. Будь ласка, уточнюйте цю інформацію у наших адміністраторів.

Для корпоративних клієнтів «Гарант-Сервіс» пропонує послуги кейтерингу за контрактом. Для цього ми:

img-2
  • розробляємо спеціальне меню для Вашої компанії та перелік страв, враховуючи гастрономічні смаки співробітників та особливості їх дієти.
  • погоджуємо умови доставки;
  • оптимізуємо бюджет.

Замовлення приймаються щодня з 09.00 до 18.00.

Оформити замовлення можна на сайті або по телефону: (096) 882-53-55

Для більш детальної інформації зверніться до нашого менеджера за консультацією. Заповніть форму або телефонуйте.